Beugelclub O.V.U.



Laatste updates:

19-04 - Verslag senioren
18-04 - Verslag senioren
12-04 - Verslag senioren
10-04 - Verslag senioren
08-04 - Verslag senioren


Contactloos pinnen logo

Bezoekers:
Vandaag: 562
Gisteren: 713
Totaal: 696212


Jaarverslagen koppeltoernooi


Hier staan de jaarverslagen van koppeltoernooien. Voor verslagen uit het verleden selecteert u hieronder het jaar.

Verslag 2023

 

Hieronder de pouleindeling en speelschema van ons koppeltoernooi 2.0 editie 2023:

Poule A
1 Herman Claessenx Goldie
2 Tanay Croonenbroek Peter Croonenbroek
3 Sjors Verstraeten Melissa Verstraeten
4 Sandra Kleynen  Susan van de Pas
5 Jan Verlaak Simo Peeters
6 Geer Beeren Martijn Geenen

 

Poule B
1 Jan Klerken Jens Klerken
2 Huub van de Beucken Jan Zeelen
3 Theo Peeters Lia Peeters
4 Maikel Leenders Juul Driessen
5 Erik Zeelen Jules Lemmen
6 Thomas Peeters Paul Peeters

 

Poule C
1  Pierre Steijvers Ruud Winkelmolen  
2  Wim van Lier Sjaak Mertens 
3  John Overmars Bart Vanlier  
4  Ton Clevis Nick Jansen  
5  Eric Kleynen Jort Boonen  
6  Saskia Leenders Indy Verstraeten  

 

Poule D
1  Gerard Reijnders Dani Reijnders  
2  Peter van den Beuken Bart Jeurnink  
3  Miranda Ottenheijm Jan Ottenheijm  
4  Ivo Holthuijsen Christel van de Ven  
5  Sjra Naus Bjorn Bongers 
6 Henk Mertens  Pieter Mertens  

 

Poulewedstrijden 27 December
 1  Herman Claessen / Goldie Geer Beeren / Martijn Geenen 
 2  Huub van de Beucken / Jan Zeelen Thomas Peeters / Paul Peeters
 3  Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen  Saskia Leenders / Indy Verstraeten
 4  Gerard Reijnders / Dani Reijnders  Henk Mertens / Pieter Mertens
 5  Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek  Jan Verlaak / Simo Peeters
 6  Huub van de Beucken / Jan Zeelen  Erik Zeelen / Jules Lemmen
 7  Wim van Lier / Sjaak Mertens  Eric Kleynen / Jort Boonen
 8  Peter van den Beuken / Bart Jeurnink  Sjra Naus / Bjorn Bongers
 9  Sjors Verstraeten/Melissa Verstraeten  Sandra Kleynen / Susan van de Pas
 10  Theo Peeters / Lia Peeters  Maikel Leenders / Juul Driessen
 11  John Overmars / Bart Vanlier  Ton Clevis / Nick Jansen
 12  Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm  Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven
 13  Geer Beeren / Martijn Geenen  Sandra Kleynen / Susan van de Pas
 14  Thomas Peeters / Paul Peeters Maikel Leenders / Juul Driessen 
 15  Saskia Leenders / Indy Verstraeten  Ton Clevis / Nick Jansen
 16  Henk Mertens / Pieter Mertens  Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven
 17  Jan Verlaak / Simo Peeters  Sjors Verstraeten/Melissa Verstraeten
 18  Erik Zeelen / Jules Lemmen  Theo Peeters / Lia Peeters
 19  Eric Kleynen / Jort Boonen  John Overmars / Bart Vanlier
 20  Sjra Naus / Bjorn Bongers  Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm
 21 Herman Claessen / Goldie  Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek
 22  Jan Klerken / Jens Klerken Huub van de Beucken / Jan Zeelen 
 23  Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen  Wim van Lier / Sjaak Mertens
 24  Gerard Reijnders / Dani Reijnders  Peter van den Beuken / Bart Jeurnink
 25  Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek  Geer Beeren / Martijn Geenen
 26  Jan Klerken / Jens Klerken  Thomas Peeters / Paul Peeters
 27  Wim van Lier / Sjaak Mertens  Saskia Leenders / Indy Verstraeten
 28  Peter van den Beuken / Bart Jeurnink  Henk Mertens / Pieter Mertens
 29  Sjors Verstraeten/Melissa Verstraeten  Herman Claessen / Goldie
 30 Theo Peeters / Lia Peeters   Jan Klerken / Jens Klerken

 

Poulewedstrijden 29 December
 1  John Overmars / Bart Vanlier Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen
 2  Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm  Gerard Reijnders / Dani Reijnders
 3  Sandra Kleynen / Susan van de Pas  Jan Verlaak / Simo Peeters
 4  Maikel Leenders / Juul Driessen  Erik Zeelen / Jules Lemmen
 5 Ton Clevis / Nick Jansen  Eric Kleynen / Jort Boonen 
 6  Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven Sjra Naus / Bjorn Bongers 
 7  Geer Beeren / Martijn Geenen Jan Verlaak / Simo Peeters 
 8  Biek sieben / Paul Peeters Erik Zeelen / Jules Lemmen 
 9 Saskia Leenders / Indy Verstraeten  Eric Kleynen / Jort Boonen 
 10  Henk Mertens / Pieter Mertens Sjra Naus / Bjorn Bongers
 11  Herman Claessen / Goldie Sandra Kleynen / Susan van de Pas 
 12 Jan Klerken / Jens Klerken  Maikel Leenders / Juul Driessen 
 13  Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen Ton Clevis / Nick Jansen 
 14 Gerard Reijnders / Dani Reijnders Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven 
 15  Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek Sjors Verstraeten/Melissa Verstraeten 
 16  Huub van de Beucken / Jan Zeelen Theo Peeters / Lia Peeters 
 17  Wim van Lier / Sjaak Mertens John Overmars / Bart Vanlier 
 18  Peter van den Beuken / Bart Jeurnink Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm 
 19 Sjors Verstraeten/Melissa Verstraeten  Geer Beeren / Martijn Geenen 
 20  Theo Peeters / Lia Peeters Biek Sieben / Paul Peeters 
 21  John Overmars / Bart Vanlier Saskia Leenders / Indy Verstraeten 
 22  Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm Henk Mertens / Pieter Mertens 
 23 Sandra Kleynen / Susan van de Pas  Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek 
 24  Maikel Leenders / Juul Driessen Huub van de Beucken / Jan Zeelen 
 25  Ton Clevis / Nick Jansen Wim van Lier / Sjaak Mertens 
 26  Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven Peter van den Beuken / Bart Jeurnink 
 27  Jan Verlaak / Simo Peeters Herman Claessen / Goldie 
 28  Erik Zeelen / Jules Lemmen Jan Klerken / Jens Klerken 
 29  Eric Kleynen / Jort Boonen Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen 
 30 Sjra Naus / Bjorn Bongers Gerard Reijnders / Dani Reijnders 

(knockout) finales:

 Kwartfinale 1
 Winnaar poule A  nummer 2 poule C
Jan Verlaak / Simo Peeters John Overmars / Bart Vanlier
 Kwartfinale 2
 Winnaar poule B nummer 2 poule D 
Huub van den Beuken / Jan Zeelen Sjra Naus / Bjorn Bongers
 Kwartfinale 3
 Winnaaar poule C nummer 2 poule A 
Eric Kleynen / Jort Boonen Geer Beeren / Martijn Geenen
 Kwartfinale 4
 Winnaar poule D nummer 2 poule B 
Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven Erik Zeelen / Jules Lemmen
 Halve finale 1
 Winnaar kwartfinale 1 winnaar kwartfinale 2 
Jan Verlaak / Simo Peeters Sjra Naus / Bjorn Bongers
Halve finale 2 
 winnaar kwartfinale 3 winnaar kwartfinale 4 
Eric Kleynen / Jort Boonen Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven
 Finale
 Winaaar halve finale 1 winaar halve finale 2 
Sjra Naus / Bjorn Bongers Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven
Winnaars: Sjra Naus / Bjorn Bongers

 

A: Koppel ↓ tegenstander →   1 2 3 4 5 6 Wedstrijden Punten
    1 2 3 4 5 6 W P
Herman Claessen / Goldie 1    0 0 0 1 0 5 1
Tanay Croonenbroek / Peter Croonenbroek 2 1    1 1 0 0 5 3
Sjors Verstraeten / Melissa Verstraeten 3 1 0   0 0 1 5 2
Sandra Kleynen / Susan van de Pas 4 1 0 1    0 0 5 2
Jan Verlaak / Simo Peeters 5 0 1 1 1    1 5 4
Geer Beeren / Martijn Geenen 6 1 1 0 1 0    5 3
B: Koppel ↓ tegenstander →   1 2 3 4 5 6 W P
Jan Klerken / Jens Klerken 1    0 0 1 0 0 5 1
Huub van de Beucken / Jan Zeelen 2 1    1 1 1 1 5 5
Theo Peeters / Lia Peeters 3 1 0    0 0 1 5 2
Maikel Leenders / Juul Driessen 4 0 0 1    1 0 5 2
Erik Zeelen / Jules Lemmen 5 1 0 1 0    1 5 3
Thomas Peeters / Paul Peeters 6 1 0 0 1 0    5 2
C: Koppel ↓ tegenstander →   1 2 3 4 5 6 Wedstrijden Punten
    1 2 3 4 5 6 W P
Pierre Steijvers / Ruud Winkelmolen 1   0 0 1 0 1 5 2
Wim van Lier / Sjaak Mertens 2 1   0 1 0 1 5 3
John Overmars / Bart Vanlier 3 1 1   1 0 1 5 4
Ton Clevis / Nick Jansen 4 0 0 0   0 0 5 0
Eric Kleynen / Jort Boonen 5 1 1 1 1   1 5 5
Saskia Leenders / Angela Verstraeten 6 0 0 0 1 0   5 1
D: Koppel ↓ tegenstander →   1 2 3 4 5 6 W P
Gerard Reijnders / Dani Reijnders 1   1 0 0 1 0 5 2
Peter van den Beuken / Bart Jeurnink 2 0   0 0 0 0 5 0
Miranda Ottenheijm / Jan Ottenheijm 3 1 1   0 0 1 5 3
Ivo Holthuijsen / Christel van de Ven 4 1 1 1   0 1 5 4
Sjra Naus / Bjorn Bongers 5 1 1 1 1   1 5 5
Henk Mertens / Pieter Mertens 6 1 1 0 0 0   5 2
We spelen volgens de richtlijnen van de Nederlandse Beugelbond.De nummers 1 en 2 van iedere poule gaan door naar de kwartfinale.Rangschikking poulewinnaars op basis van meest gewonnen partijen in de eigen poule.Bij gelijke stand volgt ringbeugelen.
We spelen volgens de richtlijnen van de Nederlandse Beugelbond.
De nummers 1 en 2 van iedere poule gaan door naar de kwartfinale.
Rangschikking poulewinnaars op basis van meest gewonnen partijen in de eigen poule.
Bij gelijke stand volgt ringbeugelen.
Schema onder voorbehoud

We spelen volgens de richtlijnen van de Nederlandse Beugelbond.
De nummers 1 en 2 van iedere poule gaan door naar de kwartfinale.
Rangschikking poulewinnaars op basis van meest gewonnen partijen in de eigen poule.
Bij gelijke stand volgt ringbeugelen.

Schema onder voorbehoud

This site is developed and copyright © 2024 by Hans Peeters - all rights are reserved - disclaimer - privacy policy