BEUGELEN
Neer kampioen zonder te spelen
De beugelaars van Neer zijn zonder te spelen kampioen geworden van de NBB in de Lotto ereklasse.
DOOR ONZE VERSLAGGEVER
De afstand op naaste belager Helden -dat het thuisduel tegen Sevenum met 4-1 won is zo groot geworden dat Neer niet meer ingehaald kan worden. Het team met dezelfde spelers pakte de titel ook al in 2017 en was nu ook weer torenhoog favoriet.
Ongeslagen
De spelersgroep bestaat uit de nog ongeslagen Onno van Knippenberg (hij won 19 keer), Rob Geelen (die 17 keer zegevierde), Jochen op ’t Roodt (15 zeges), Erik Versteegen (14) en Martin op ’t Roodt, die met acht overwinningen de rij sluit bij het kampioensteam. In de top van het klassement komt geen verandering meer. Op de tweede plaats staat Helden en het team van Tegelen sluit de top drie af. Ondanks de 3-2 nederlaag in Kronenberg blijven de beugelaars van Ell op afstand vierde staan. De komende weken zal het vooral spannend worden in de degradatiezone. Het zou in die degradatiestrijd weleens kunnen gaan tussen Meijel en Sevenum.
Bron: Dagblad “de Limburger” edities Venlo en Roermond maandag 19 maart 2018.
Uitslagen en standen.
Lotto Ereklasse:
Kronenberg 1
|
Ell 1
|
3 - 2
|
Hegelsom 1
|
OVU 1
|
4 - 1
|
Meijel 1
|
Maasbree 1
|
2 - 3
|
Helden 1
|
Sevenum 1
|
4 - 1
|
Positie
|
Team
|
G
|
W
|
V
|
PG
|
PV
|
|
1*.
|
Neer 1
|
19
|
18
|
1
|
73
|
22
|
+51
|
2.
|
Helden 1
|
18
|
13
|
5
|
63
|
27
|
+36
|
3.
|
Tegelen 1
|
18
|
14
|
4
|
59
|
31
|
+28
|
4.
|
Ell 1
|
19
|
12
|
7
|
56
|
39
|
+17
|
5.
|
Kronenberg 1
|
18
|
10
|
8
|
48
|
42
|
+6
|
6.
|
Hegelsom 1
|
18
|
6
|
12
|
40
|
50
|
-10
|
7.
|
OVU 1
|
18
|
8
|
10
|
37
|
53
|
-16
|
8.
|
Olland 1
|
18
|
5
|
13
|
36
|
54
|
-18
|
9.
|
Maasbree 1
|
18
|
6
|
12
|
32
|
58
|
-26
|
10.
|
Meijel 1
|
18
|
5
|
13
|
28
|
62
|
-34
|
11.
|
Sevenum 1
|
18
|
3
|
15
|
28
|
62
|
-34
|
*= kampioen
1e Klasse:
Stramproy 1
|
Neer 2
|
2 - 3
|
Helden 3
|
Grathem 1
|
2 - 3
|
Tegelen 2
|
Helden 2
|
1 - 4
|
Heythuysen 1
|
Baarlo 1
|
1 - 4
|
OVU 2
|
Hoogeloon 1
|
2 - 3
|
Hoogeloon 2
|
Tegelen 3
|
3 - 2
|
1.
|
Baarlo 1
|
20
|
17
|
3
|
68
|
32
|
+36
|
2.
|
Helden 2
|
20
|
14
|
6
|
59
|
41
|
+18
|
3.
|
Hoogeloon 1
|
20
|
12
|
8
|
57
|
43
|
+14
|
4.
|
Tegelen 3
|
20
|
11
|
9
|
56
|
44
|
+12
|
5.
|
Hoogeloon 2
|
20
|
12
|
8
|
53
|
47
|
+6
|
6.
|
Helden 3
|
20
|
8
|
12
|
47
|
53
|
-6
|
7.
|
Stramproy 1
|
20
|
9
|
11
|
47
|
53
|
-6
|
8.
|
Grathem 1
|
20
|
7
|
13
|
46
|
54
|
-8
|
9.
|
Heythuysen 1
|
20
|
10
|
10
|
46
|
54
|
-8
|
10.
|
OVU 2
|
20
|
8
|
12
|
44
|
56
|
-12
|
11.
|
Neer 2
|
20
|
7
|
13
|
41
|
59
|
-18
|
12.
|
Tegelen 2
|
20
|
5
|
15
|
36
|
64
|
-28
|
2e klasse:
Maasbree 2
|
Ospel 1
|
3 - 2
|
Neer 3
|
Loosbroek 1
|
2 - 3
|
Hegelsom 2
|
Leveroy 1
|
3 - 2
|
Melderslo 1
|
Hoogeloon 3
|
4 - 1
|
Grefrath 1
|
Ell 2
|
2 - 3
|
Ospel 2
|
Kronenberg 2
|
2 - 3
|
1.
|
Maasbree 2
|
20
|
11
|
9
|
58
|
42
|
+16
|
2.
|
Hegelsom 2
|
20
|
12
|
8
|
55
|
45
|
+10
|
3.
|
Loosbroek 1
|
20
|
13
|
7
|
55
|
45
|
+10
|
4.
|
Kronenberg 2
|
20
|
14
|
6
|
54
|
46
|
+8
|
5.
|
Ell 2
|
20
|
9
|
11
|
50
|
50
|
0
|
6.
|
Grefrath 1
|
20
|
9
|
11
|
50
|
50
|
0
|
7.
|
Leveroy 1
|
20
|
11
|
9
|
50
|
50
|
0
|
8.
|
Neer 3
|
20
|
10
|
10
|
48
|
52
|
-4
|
9.
|
Ospel 2
|
20
|
10
|
10
|
48
|
52
|
-4
|
10.
|
Ospel 1
|
20
|
7
|
13
|
46
|
54
|
-8
|
11.
|
Melderslo 1
|
20
|
7
|
13
|
45
|
55
|
-10
|
12.
|
Hoogeloon 3
|
20
|
7
|
13
|
41
|
59
|
-18
|
3e klasse:
Baexem 1
|
Baarlo 2
|
1 - 4
|
OVU 3
|
Meijel 2
|
2 - 3
|
Bree 2
|
Helden 4
|
4 - 1
|
Stramproy 2
|
OVU 4
|
5 - 0
|
Belfeld 1
|
Grathem 2
|
4 - 1
|
Hoogeloon 4
|
Maasbree 3
|
2 - 3
|
1*.
|
Meijel 2
|
20
|
18
|
2
|
74
|
26
|
+48
|
2.
|
Maasbree 3
|
20
|
13
|
7
|
57
|
43
|
+14
|
3.
|
Baarlo 2
|
20
|
12
|
8
|
55
|
45
|
+10
|
4.
|
Stramproy 2
|
20
|
12
|
8
|
52
|
48
|
+4
|
5.
|
OVU 4
|
20
|
12
|
8
|
51
|
49
|
+2
|
6.
|
Helden 4
|
20
|
8
|
12
|
49
|
51
|
-2
|
7.
|
Grathem 2
|
20
|
9
|
11
|
48
|
52
|
-4
|
8.
|
OVU 3
|
20
|
8
|
12
|
48
|
52
|
-4
|
9.
|
Baexem 1
|
20
|
9
|
11
|
47
|
53
|
-6
|
10.
|
Hoogeloon 4
|
20
|
6
|
14
|
45
|
55
|
-10
|
11.
|
Bree 2
|
20
|
9
|
11
|
44
|
56
|
-12
|
12.
|
Belfeld 1
|
20
|
4
|
16
|
30
|
70
|
-40
|
*= kampioen
4e klasse:
OVU 5
|
Tegelen 4
|
3 - 2
|
Meijel 3
|
Ell 3
|
3 - 2
|
Maasbree 4
|
Helden 5
|
2 - 3
|
Kronenberg 3
|
Hegelsom 3
|
2 - 3
|
Stramproy 3
|
Leveroy 2
|
3 - 2
|
Willich 1
|
Grefrath 2
|
2 - 3
|
1.
|
Helden 5
|
20
|
16
|
4
|
69
|
31
|
+38
|
2.
|
Meijel 3
|
20
|
16
|
4
|
68
|
32
|
+36
|
3.
|
OVU 5
|
20
|
16
|
4
|
63
|
37
|
+26
|
4.
|
Grefrath 2
|
20
|
13
|
7
|
52
|
48
|
+4
|
5.
|
Hegelsom 3
|
20
|
11
|
9
|
50
|
50
|
0
|
6.
|
Maasbree 4
|
20
|
10
|
10
|
50
|
50
|
0
|
7.
|
Tegelen 4
|
20
|
8
|
12
|
50
|
50
|
0
|
8.
|
Willich 1
|
20
|
8
|
12
|
48
|
52
|
-4
|
9.
|
Kronenberg 3
|
20
|
9
|
11
|
44
|
56
|
-12
|
10.
|
Stramproy 3
|
20
|
7
|
13
|
40
|
60
|
-20
|
11.
|
Ell 3
|
20
|
5
|
15
|
39
|
61
|
-22
|
12.
|
Leveroy 2
|
20
|
1
|
19
|
27
|
73
|
-46
|
5e klasse:
Maasbree 6
|
Helden 6
|
1 - 4
|
Baexem 2
|
Grathem 3
|
3 - 2
|
Ospel 3
|
Sevenum 2
|
3 - 2
|
OVU 6
|
Neer 4
|
3 - 2
|
Stramproy 4
|
OVU7
|
4 - 1
|
1.
|
Helden 6
|
18
|
15
|
3
|
59
|
31
|
+28
|
2.
|
Baexem 2
|
18
|
12
|
6
|
55
|
35
|
+20
|
3.
|
Grathem 3
|
18
|
9
|
9
|
48
|
42
|
+6
|
4.
|
OVU 6
|
18
|
10
|
8
|
48
|
42
|
+6
|
5.
|
Neer 4
|
18
|
8
|
10
|
44
|
46
|
-2
|
6.
|
Maasbree 5
|
18
|
7
|
11
|
43
|
47
|
-4
|
7.
|
Sevenum 2
|
19
|
9
|
10
|
43
|
52
|
-9
|
8.
|
OVU 7
|
18
|
6
|
12
|
41
|
49
|
-8
|
9.
|
Stramproy 4
|
18
|
8
|
10
|
41
|
49
|
-8
|
10.
|
Ospel 3
|
19
|
10
|
9
|
41
|
54
|
-13
|
11.
|
Maasbree 6
|
18
|
6
|
12
|
37
|
53
|
-16
|
|